Skip to main content
Wznowienie egzaminów

Wznowienie egzaminów

  1. Od 7 marca 2017 roku Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu wznowił przeprowadzanie egzaminów praktycznych na prawo jazdy kategorii A, A1, A2 i AM. Było to możliwe dzięki poprawie warunków atmosferycznych i drogowych. Pogoda poprawiła się w stopniu, umożliwiającym bezpieczne kierowanie pojazdem jednośladowym.

    Zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, egzaminy na kategorie A, A1, A2 i AM mogą zostać jeszcze odwołane, jeśli warunki atmosferyczne i drogowe pogorszyłyby się na tyle, że uniemożliwiałyby bezpieczne kierowanie pojazdami jednośladowymi.

    Osoby, które maja wyznaczony termin praktycznego egzaminu państwowego na kategorie A, A1, A2 lub AM proszone są o kontrolowanie i śledzenie na bieżąco komunikatów na stronie internetowej. Kandydaci na kierowców mogą również upewnić, czy egzamin zostanie przeprowadzony dzwoniąc w godzinach rannych od 7:30.

    Mogą to zrobić dzwoniąc do działu obsługi klienta pod numer 717746793 lub bezpośrednio do działu egzaminowania pod numer 717746792.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy

;